To jest instalacja testowa. Nie można rekrutować się przy jej pomocy.

Potwierdzanie efektów uczenia się PEU/RPL 2019/20

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Witamy na stronach systemu Internetowej Rekrutacji Kandydatów Uniwersytetu Warszawskiego

Potwierdzenie efektów uczenia się PEU/RPL to proces poprzedzający rekrutację na studia. PEU pozwala kandydatom na zaliczenie wybranych przedmiotów lub grup przedmiotów z programu studiów na podstawie wiedzy i umiejętności, zdobytych wcześniej np. na kursach, szkoleniach czy w pracy. Dzięki PEU można znacząco skrócić czas trwania studiów lub zmniejszyć ich intensywność, by łatwiej pogodzić naukę np. z pracą zawodową.

Do procesu PEU mogą przystąpić osoby bez dyplomu studiów wyższych, które posiadają minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe lub osoby z wykształceniem wyższym. Kandydaci, którzy ukończyli studia licencjackie muszą wykazać się minimum 3-letnim doświadczeniem zawodowym, a absolwenci studiów magisterskich - minimum 2-letnim.

Proces PEU podlega opłatom:

  1. opłata rejestracyjna - 85 zł za każdy wybrany kierunek studiów,
  2. opłata za PEU - jest ustalana indywidualnie w zależności od liczby przedmiotów wybranych przez kandydatów do zaliczenia.

Jeśli chcesz rozpocząć procedurę rekrutacji w trybie PEU, zapoznaj się z ofertą kierunków studiów, która znajduje się w zakładce Oferta lub Jednostki. Jeśli zdecydujesz się na podjęcie studiów na wybranym kierunku, musisz utworzyć konto w Internetowej Rejestracji Kandydatów. Na podany adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny.

 http://peu.uw.edu.pl/